Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Heuréka

Dnes jsem se rozhodla sdílet své myšlenky a pocity v blogu. Několikrát jsem již metodickým portálem listovala a hledala inspiraci. Dokonce si pamatuji, že nám na fakultě říkali o možnosti publikovat zde vlastní materiály – jo to byl portál ještě na začátku své kariéry.

Až dnes jsem však objevila blogy (Heuréka!) a hledala v nich témata, která by mne zaujala a učitele, kteří by se svým humorem dokázali ve mně utišit obavy z nástupu na mé první učitelské místo.  Dosud jsem studovala a studovala a to mi šlo. Teď už mám tedy ten titul a diplom a protože jsem neprozřetelně státnicovala až v lednu a promovala v březnu, tak si teď „užívám“ půl roku (posledních) prázdnin.

Mám takovou představu, že bych zde mohla postupně vylíčit svou cestu a pomyslný přerod od studentky v posluchárně v učitelku za katedrou.  Držte mi, prosím, palce.


    hodnotil 1 uživatel

2 komentáře k příspěvku

  1. avatar

    Milá Jano, vítejte mezi námi. Těší mě, že jste si vybrala právě blogy na Metodickém portálu.
    Jsem si jistá, že zde najdete prostor (a kolegy), kteří budou nejen pozorně číst Vaše příspěvky, ale také Vám poradí, pokud o to budete stát. Držím Vám palce, aby byla pro Vás práce radostí; a i když o krušné chvilky také nebude nouze, abyste je s nadhledem překonávala. Snad Vám k tomu pomůže i "vypsání se" v blogu.

  2. avatar

    Jano, vítej! Jsem ráda, že je tu také někdo mladý a začátečník :-) I když už nejsem studentka nějaký ten rok, pořád mám pocit, že jsem na začátku své profesní dráhy. A už teď se těším na tvé další blogové "vypsání" jak to pěkně nazvala Pavlína. Teda teď jsem si uvědomila, že jsem si troufla Vám nepokrytě tykat, tak doufám, že to nebude vadit.

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.