Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

den třetí – bolavý

Dnešní den nebyl ani vysloveně pozitivní, ani negativní. Prostě byl. Zřejmě se toho i dost událo, ale zážitky mi stírá bolest. Je to pro mně takový skok v životním stylu. Jako student člověk většinu času prosedí nad učením či počítačem, pohybu má pomálu, ale relativně dost času.

Nyní od osmi do čtyř stojím, chodím, pobíhám a lezu na štafle. Je to pro mně prostě nezvyk. Záda a nohy se musí naučit co to je, chodit do práce. Dnes jsem seděla na židli přesně 10 minut při jednání předmětové komise. Co jsem dneska všechno stihla:

 • donést květiny z prázdninového skladiště do učebny a kabinetu. Rozmístit je, zalít, prostříhat.
 • donést šuplíky s horninami do učebny, které byly přes prázdniny uloženy jinde. (naštěstí jsem měla pomocníka)
 • poskládala jsem si pracovní dobu – myšleno, kdy budu mít konzultace, kdy oběd…
 • umístit krepáky na 2 nástěnky ze 4. Všichni totiž „krepákovali“, tak jsem se chtěla přidat a až potom mi kolegyně řekla, že zrovna tyhle obyč polystyrenové nástěnky nepokrepákovávají (hele vymyslela jsem nové slovo), protože jsou natřeny oranžovým balakrylem a to prý stačí. No natřené jsou, ale už asi tak předloni, takže ty dvě zbývající nástěnky už taky pokrepákuji. Bude inovace :-)
 • Účastnila jsem se jako přísedící dodatečné zkoušky z praktických činností dívky, která byla neklasifikována. Sestavení jídelníčku podle zdravé výživy (jeden z úkolů) pojala spíš jako dietu. Snídaně: Jablko, minerálka Oběd: žitný chléb se sýrem Večeře: 1 grapefruit                                                                                                                                                                Takovou nechtěnou dietu jsem měla i já, protože jsem toho doma nenašla moc k jídlu. Tak jsem byla o mrkvi, broskvi a banánu a jogurtu. 
 • Nechala jsem si v učebně zprovoznit počítač a trochu jsem se seznamovala s interaktivní tabulí.
 • Účastnila jsem se předmětové komise, kde jsme plánovali exkurze a co je třeba dokoupit. 
 • pak už toho moc není… nebo si to nepamatuji???

Ale bylo to únavné. Pak ještě pochůzky po městě a dostala jsem se domů v pět.  Teď ještě mnoho úkolů na doma …. No comment.

 


    hodnotili 2 uživatelé

3 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Vítejte, Jano, do reality :)

 2. avatar

  Musím se podělit o výrok mojí žákyně, co dělala opravky. Na otázku jak se nazývají čísla opačná ke kladným, bezelstně odpověděla: "Odporná čísla" :)))

 3. avatar

  Odporná čísla - To je kouzelné.

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.