Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Když se probudím …

Čím to je, že i když bych mohla v klidu ještě skoro hodinu spát, raději vstanu, protože stejně přemýšlím nad prací. Tak si ty myšlenky jdu hned zapsat, nebo je realizovat, protože bych stejně už nespala.

 víkendy vs. všední dny

zatím jsem všechny zářijové víkendy měla nějaký program, proto mi na školu stejně moc času nezbývalo. A když už nějaký ten čas byl pracovala jsem jen, když jsem měla chuť a náladu.  Takže to docela ujde. Přes týden to ale stále ještě s prací přeháním. Přípravy mi trvají nekonečně dlouho. Většinou si totiž připravuji prezentace ve Smart notebooku, včetně kompletních zápisů pro žáky. Usnadňuje mi to potom samotnou práci v hodině. Když totiž píši zápis ručně na tabuli, jsem otočená ke třídě zády a nejen že se začne třída automaticky bavit, ale ještě se různě pošťuchují, házejí po sobě kde co a já pak musím poslouchat žalování. 

zítra výlet

Další o čem jsem dnes ráno v posteli přemýšlela byla exkurze, která mě čeká zítra. Vymyslela jsem jí, zorganizovala. Vedoucí akce je ale zkušenější kolegyně. Dost toho zařídila, hlavně komunikaci s kanceláří školy.  Musím se jí ještě zeptat na mnoho věcí. V kolik se vlastně ráno sejdeme (učitelé), jak budeme organizovat a počítat děti. Dál se mi přihlásilo o 3 děti více než jaký počet jsem nahlásila v planetáriu – kam jedeme. Takže doufám, že dneska přijdu do školy a některé děti budou chybět a nepojedou. 

nemoci

ony docela teď různé nemoci řádí. Dětí pár chybí, ale co je horší onemocněla i jedna kolegyně a už je druhý týden marod. Do toho jsou různé sportovní závody, exkurze (ta naše) a jednomu kolegovi se narodil prcek, takže mám za ten minulý týden odsuplovány asi 4 hodiny a na některé hodiny, na které mám mít jen půlku třídy, je mám všechny.  Zrovna dneska mě čekají deváťáci na supl už za hodinu, takže jdu. Zítra budu informovat o tom, jak dopadl výlet. Tedy, pokud se ve zdraví vrátíme.

 


    hodnotili 2 uživatelé

Jeden komentář k příspěvku

  1. avatar

    Přeji, ať se exkurze vydaří!

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.