Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Nové nakopnutí od VÚP

Podzimní prázdniny jsem si prodloužila o pondělí, kdy jsem místo do práce, jela do Prahy na závěrečné setkání k e-learningovému kurzu pro začínající učitele. Tam by Začínající učitelka 2011 neměla přece chybět.  Celý kurz byl nabitý zajímavými a praktickými informacemi. Donutil mě zamyslet se nad sebou a nad prací, pro kterou jsem se rozhodla. Některé kapitoly kurzu jsem bohužel jen v rychlosti profrčela, aniž bych se zavrtala do jejich podstaty. Co se dá dělat. Kurz nás také naučil, co je to „rozumná nepečlivost“ a proto se s faktem, že mi něco neutkvělo v mozkových závitech, prostě smířím.

Závěrečné setkání ve VÚP s milými a profesionálními lektory bylo fajn (ačkoli to úvodní setkání mě nadchlo více), ale co pro mně osobně bylo tím největším nakopnutím do další práce zde na portálu bylo naprosto nečekané osobní setkání s Pavlínou Hublovou. V jednu chvíli si povídám s lektory kurzu a „spolužačkou“ o …( už ani nevím o čem ) a pak se otočím a vidím, jak ke mně kráčí neznámá dáma, podává mi ruku a říká (přibližně) „Jmenuji se Pavlína Hublová a chci vám poděkovat, že u nás blogujete.“ Páááni (pro anglofily = Waw!), já vám z toho byla úplně paf.  Normálně jste mě Pavlíno vyvedla z míry. Bylo to strašně pěkné. Člověka potěší, když se mu dostane poděkování a ocenění jeho snahy. Takže bych tímto chtěla zase já, poděkovat VÁM VŠEM, kteří právě čtete tento blog a zároveň se dělíte s námi ostatními o své postřehy, zážitky a zkušenosti. Díky

 

PS: Abych nekončila tak nostalgicky, ráda bych poděkovala ještě za zcela přízemní materiální věci, kterými jsou magnetky a fleška RVP.cz, kterou jsme na kurzu obdrželi.  


    hodnotili 2 uživatelé

Jeden komentář k příspěvku

  1. avatar

    Jano, co na to říct? Metodický portál potřebuje aktivní uživatele, kteří se nebojí jít s kůží na trh (a to v blogu jde velmi snadno). Potřesení rukou za práci, která je nad rámec učitelských povinností, je jen drobným poděkováním.

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.