Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

po třech měsících

Mám za sebou tři měsíce výuky. Je to málo nebo hodně? Rozkoukala jsem se, zapadla jsem jsem do kolektivu. Dny a týdny plynou a já si uvědomuji, že to docela utíká. Vánoční prázdniny ukousnou trochu času a už bude pololetí. Hurá. Jdu krůček po krůčku cestou učitelské kariéry. Prozatím bez zakopnutí. Po třech měsících mi také skončila zkušební doba. Kromě úprav v platovém výměru se ale žádná změna nekoná.

Prožila jsem svůj první projektový den jako učitelka. Osmkrát během pěti hodin jsem procvičovala s dětmi resuscitaci a stabilizovanou polohu. V návaznosti na školení, která podstoupili všichni členové sboru, je na školu domluvený mentor, který by měl metodicky vést a podporovat dva vybrané učitele. Automaticky jsme byli vybráni my 2 služebně nejmladší. Ale já jsem za to ráda. Docela se těším na zajímavou zkušenost a jsem zvědavá, zda mi to pomůže zlepšit svou práci. Stále mě totiž trápí hluk v hodinách a nízká pozornost žáků. 

Na portál teď už chodím méně. Ty tam jsou časy, kdy jsem psávala každý den své zážitky. Některé události by se opakovaly dokola a dokola. Novým úspěchem by snad mohlo být třeba to, že jsem přežila hodinu „vaření“ se šesťáky. Připravovali pomazánky. Ale nikdo se neřízl, nespálil ani neopařil (vařili vajíčka do vajíčkové pomazánky). 

Omlouvám se, že je tento můj příspěvek trochu chaotický, nemá ani pořádnou pointu, není ani veselý ani smutný. Ale je.

 


    hodnotili 4 uživatelé

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.