Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Je tu trochu smutno

Není to tak dávno, co jsme se tu bavili o tom, že každý den přibývá mnoho příspěvků až se blogy stávají méně čitelnou sekcí. Nyní nastala opačná situace. Již kolik dní visí na první stránce stále stejný příspěvek a ještě ke všemu zrovna ode mně. :-)

Je tu tak trochu smutno,ne? Tak se s vámi podělím alespoň o výplod jedné mé žákyně z 5. třídy (věkem ale patří do vyšší), když měla napsat kdo je na obrázku. Napsala doslova “ jeto OBOJŽIVELNÍK, jmenuje se slunéčko sermitečne, a je to Motyl“ . Skutečně napsala obojživelník velkým písmem (patrně si spletla se slovem obratlovec), skutečně napsala sermitečne místo sedmitečné, ale největší sranda na tom všem je, že na obrázku byl bělásek zelný. 


    hodnotil 1 uživatel

5 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Jano, máte pravdu, že teď tu je poměrně pusto. Snad je to způsobeno blížícími se vánočními svátky (a pracovní únavou), snad všichni sledujeme dění na politické scéně (a už nemáme sílu to komentovat), snad... Kdo ví?!
  Na druhou stranu možná právě Vaše popíchnutí způsobí, že se opět rozepíšeme. A já mohu jen kvitovat sílu komunity - není to tak dávno, co jsme houfně podporovali Vaše příspěvky, abychom měli co číst, nyní se role obrací. A to jemo fajn. Díky.

 2. avatar

  Jano, Kurz RVP_VT21 skončil a příspěvky, které někteří účastníci zde publikovali, tudíž ustaly. Pak tomu asi i napomohla nejistota osudu portálu a vůbec situace ve školství, kdy každý upínal své síly na řešení situace, proto jsem sem napsala odlehčující příspěvek s čertovskou a adventní tematikou, abych dění trochu zoptimističtila :)
  Někdy husto, někdy pusto. Povzbuzení nebývá nikdy dost.

 3. avatar

  Určitě se negativně podepsaly zprávy o konci protálu, řada lidí ho automaticky pohřbila. Bohužel.

 4. avatar

  Věřím, že se to zase rozjede. Vždyť i na blozích už vidím další příspěvky.

 5. avatar

  Dobrý den Jano, po přečtení Vašeho postesknutí jsem se sám za sebe zastyděl. Už ani nevím, kdy jsem napsal svůj poslední příspěverk do svého blogu. A žádná výmluva (a že bych si jich mohl vymyslet ažaž) tu neobstojí. Přiznám alespoň, že i na mne dolehla nstalgie ze  zaručených zpráv o definitivním konci tohoto portálu. Bylo mi to hodně líto, protože jsem v něm byl malým kolečkem v jeho fungování od samého jeho počátku a poznal osobně mnoho lidí, kteří ho tvořili. Bál jsem se, že budu ronit slzy a nostalgicky vzpomínat.... Ale život jde dál a jak se zdá, ještě není všem dnům konec! Vám děkuji za popíchnutí. Polepším se.

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.