Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Odpočet již dávno začal

Aj aj.. tak koukám, že je to více než dva měsíce, od posledního mého příspěvku. Tehdy právě končily jarní prázdniny a už tu máme první máj. 

hlavolamy, nožky nahoru a bahno na záda

s dvěma třídami jsme vyrazili na výstavu her a hlavolamů z Techmanie. Organizačně se mi dařilo, jeli jsme totiž do míst, kde to dobře znám. Ačkoli by z tohoto výletu byl jistě nějaký pěkný příspěvek nestíhala jsem, neboť o pouhé dva dny později jsem organizovala velký ples a měla hlavu plnou starostí. První březnový víkend jsem se družila s kolegyněmi v lázních. I to dopadlo dobře. Dobře jsme pojedly a odpočinuly si. Pak se konal lyžák a to byla dost narušená výuka, protože jelo vždy jen několik dětí z každé třídy. Duben začal projektovým dnem o slavných rodácích našeho města a hned na to byly velikonoční prázdniny. Prostě akcí bylo dosti ale kapacity na psaní málo.

A někdy mezi tím jsem koukla na kalendář od portálu a tam začalo odpočítávání dnů do začátku prázdnin. :-D

Omlouvám se za tento pro vás možná zbytečný příspěvek. Ale příště to napravím …. snad.


    hodnotili 2 uživatelé

3 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Jen krátce několik otázek: proč učíte, když jen čekáte, kdy se svých žáků zbavíte? Chtělo by to alespoň stopu nadšení a hlavně - zvládat pravopis! Přece jen - jste učitelka! Je to bída!
  Alžběta Peutelschmiedová

 2. avatar

  Ale, ale to, že se těším na prázdniny přeci neznamená, že pouze čekám až se zbavím žáků. A hlavně - dělám co můžu.

 3. avatar

  Jano, na mě Váš příspěvek nedělá dojem, že učíte bez nadšení. Když jsem si to četla, říkala jsem si, kde berete tolik energie. A to těšení na prázdniny s Vámi sdílím, i když také děti i učení miluju. Je to jako s partnerem - nejvíc ho mám ráda, když si od něj chvíli odpočinu :))

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.